Biuro +48 91 424 78 83 | Baza przeładunków masowych +48 91 424 78 83 | Baza metanolu +48 91 424 78 17 office@alfaterminal.pl

ALFA TERMINAL

THE DOOR IS OPEN

NAJWIĘKSZY

TERMINAL PRZEŁADUNKOWY

NOWOCZESNY

I BEZPIECZNY

PRACA

Praca: Księgowy/a

mar 14, 2024

Szanowni Państwo,

Alfa Terminal – spółka należąca do międzynarodowego koncernu, jest jednym z największych terminali świadczących wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Księgowości;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość);
  • Bardzo dobra znajomość bieżących zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT);
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych;
  • Prowadzenie ewidencji księgowej;
  • Przygotowywanie płatności dla dostawców;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy.