Biuro +48 91 424 78 83 | Baza przeładunków masowych +48 91 424 78 83 | Baza metanolu +48 91 424 78 17 office@alfaterminal.pl

ALFA TERMINAL

THE DOOR IS OPEN

NAJWIĘKSZY

TERMINAL PRZEŁADUNKOWY

NOWOCZESNY

I BEZPIECZNY

PRACA

Praca: Mechanik

lis 29, 2023

Szanowni Państwo,

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

• Doświadczenie w pracach remontowych maszyn i urządzeń;
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 2 zmiany;
• Gotowość do pracy przy sprzęcie zlokalizowanym na halach i placach składowych;
• Umiejętność spawania i/lub pracy na obrabiarkach (tokarka, wiertaki) – będzie stanowić dodatkowy atut;
• Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy.

Zakres obowiązków:

• Bieżąca konserwacja sprzętu przeładunkowego (żurawi szynowych i samojezdnych, wózków widłowych, ładowarek, suwnic);
• Bieżące naprawy i prace konserwacyjne w obrębie wag kolejowych i samochodowych, zespołów pompowych oraz kompresorów;
• Przeprowadzanie planowanych przeglądów i konserwacji w/w maszyn i urządzeń;
• Zamawianie części i materiałów.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• System nagród miesięcznych;
• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• Program poleceń pracowniczych;
• Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.