Biuro +48 91 424 78 83 | Baza przeładunków masowych +48 91 424 78 83 | Baza metanolu +48 91 424 78 17 office@alfaterminal.pl

ALFA TERMINAL

THE DOOR IS OPEN

NAJWIĘKSZY

TERMINAL PRZEŁADUNKOWY

NOWOCZESNY

I BEZPIECZNY

PRACA

Praca: Trymer / Pracownik przeładunkowy

lip 13, 2023

Szanowni Państwo,

Alfa Terminal – spółka należąca do międzynarodowego koncernu, jest jednym z największych terminali świadczących wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Trymer / Pracownik przeładunkowy

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
• Gotowość do pracy w porcie przeładunkowym na placach składowych;
• Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy;
• Motywacja do podniesienia swoich uprawnień na sprzęt przeładunkowy – na koszt pracodawcy;
• Uprawnienia cumownicze, hakowe, sztauerskie – stanowiłyby dodatkowy atut.

Zakres obowiązków:

• Prace trymerskie w porcie przeładunków masowych (m.in. cumowanie statków, krycie pryzm, workowanie);
• Wykonywanie prac porządkowych i drobnych prac konserwacyjnych na obszarze terminala.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• System nagród miesięcznych;
• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• Program poleceń pracowniczych;
• Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.