Baza przeładunków masowych +48 91 4247 883 | Baza metanolu +48 91 4247 808 office@alfaterminal.pl

ALFA TERMINAL

THE DOOR IS OPEN

NAJWIĘKSZY

TERMINAL PRZEŁADUNKOWY

NOWOCZESNY

I BEZPIECZNY

PRACA

Operator sprzętu przeładunkowego/ Pracownik przeładunkowy

Miejsce pracy: Szczecin

Szanowni Państwo,

Alfa Terminal – spółka należąca do międzynarodowego koncernu, jest jednym z największych terminali świadczących wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych. Ze względu na rozbudowę i modernizację terminalu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

• Obsługa suwnicy/żurawia/ładowarki/wózka widłowego;
• Realizacja zadań przeładunkowych – załadunki i rozładunki statków, wagonów, samochodów;
• Wykonywanie prostych prac trymerskich;

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – wynagrodzenie zawsze na czas!
• Dodatek za pracę zmianową
• System premiowania miesięcznego
• Program szkoleń podnoszących kwalifikacje
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, należącej do światowego lidera w swojej branży, co stwarza ogromne możliwości rozwoju w kraju i na świecie.

Oczekujemy:

• Uprawnień do obsługi żurawi IŻ lub/i suwnic IS lub/i ładowarki I, II klasy;
• Uprawnień na wózki widłowe – jeżeli ich nie posiadasz pomożemy Ci je zdobyć!
• Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym;
• Dbałości o powierzony sprzęt;
• Doświadczenia zawodowego w pracy w porcie.

Cv prosimy wysyłać na adres rekrutacja.szczecinek@kronospan.pl
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 518 285 038.

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. ul. Nad Odrą 10 71-833 Szczecin PL – Zachodniopomorskie office@alfaterminal.pl