Baza przeładunków masowych +48 91 4247 883 | Baza metanolu +48 91 4247 817 office@alfaterminal.pl

ALFA TERMINAL

THE DOOR IS OPEN

NAJWIĘKSZY

TERMINAL PRZEŁADUNKOWY

NOWOCZESNY

I BEZPIECZNY

KONTAKT

Alfaterminal

Formularz kontaktowy


Przetwarzanie danych osobowych

Zapoznanie się z klauzulą informacyjną

7 + 10 =

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w procesie rejestracji jest ALFA TERMINAL SZCZECIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Szczecinie (71-833) ul. Nad Odrą 10 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000234279, NIP: 8512921279, REGON: 320051998.

Dane teleadresowe


Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.
ul. Nad Odrą 10,
71-833 Szczecin,
PL – Zachodniopomorskie
office@alfaterminal.pl

Baza przeładunków masowych:
tel.: +48 91 4247 883

Baza metanolu:
tel.: +48 91 4247 808

Spedycja Alfa Terminal Szczecin Sp. z.o.o.


Dział Spedycji Przeładunków Masowych
Tel. +48 914248808

Dział Spedycji Przeładunków Płynnych
Tel. +48 914248840

Brama Wjazdowa Alfa Terminal Szczecin/Punkt Ochrony
Tel. +48 914248891

Kierownictwo Alfa Terminal Szczecin Sp. z.o.o.


Tomasz Bacior

Mistrz Bazy Przeładunków Masowych
Tel. 607 916 163
t.bacior@alfaterminal.pl

Piotr Biernacik

Spedytor Bazy Przeładunków Masowych
Tel. 607 910 982
p.biernacik@alfaterminal.pl

Dariusz Mazur

Mistrz Sterowniczy Bazy Metanolu
Tel. 607 916 213
d.mazur@alfaterminal.pl

Maciej Grabowicz

Dyrektor Operacyjny
Tel. 607 910 016
m.grabowicz@alfaterminal.pl

Ruslan Zotiades

Prokurent
Tel. 607 910 223
r.zotiades@alfaterminal.pl

Rekrutacja


Aleksandra Szerol

Tel. 518 285 038

a.szerol@kronospan.pl

Zarząd Alfa Terminal Szczecin Sp. z.o.o.


Mirosław Malinowski

Członek Zarządu

Anna Jaśkowiak

Członkini Zarządu, Dyrektor ds. Finansów
Tel. 607 910 583
a.jaskowiak@alfaterminal.pl

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. ul. Nad Odrą 10 71-833 Szczecin PL – Zachodniopomorskie office@alfaterminal.pl
Copyright by Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. | 2020  All rights reserved